OSTATNÍ
Řazení produktů
Výpis produktů
Tip
Bez lepku
Americká slanina - BACON, 300g
Skladem
(20 balení)
114 Kč
/ balení
Měrná cena:
38 Kč / 100 g
Americká slanina, lehce prorostlá, zauzená studeným kouřem.
Novinka
Bez dusitanů
Hovězí jerky 40g
Skladem
(42 balení)
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
247,50 Kč / 100 g
Pořádná porce bílkovin z kvalitního českého masa bez konzervantů. Vhodná kamkoli na cesty i doma. Rychlá svačina, která tělu dodá energii.
Škvařené sádlo - vanička 500g
Skladem
(22 ks)
79 Kč
/ ks
Škvařené vepřové sádlo - vanička 500g.
Bez lepku
Uzená krkovice vcelku, 500g
Skladem
(8 ks)
187 Kč
/ ks
Měrná cena:
37,40 Kč / 100 g
Ochutnejte naši jemnou krkovičku naloženou do směsi soli, koření a bylinek.
Ovládací prvky výpisu
6 položek celkem




